| KanameKuran a întrebat:

Salut.Stie cineva vreun program care ascunde fisierele unui folder de ochii curiosi ai unui antivirus?
Si chiar daca deschizi acel fisier sa nu fie detectat de antivirus.

Răspuns Câştigător
| alinpocris10 a răspuns:

Fii mai explicit. Si sa ascunzi un fisier poti direct fara un anumit program. Dai click dreapta pe folder->propietati->bifezi hide. Si miracol dispare. Sa apara iar: tools->optiuni folder ->view->si ai colo show hiden si do not show. Bifezi ce doresti sa vezi sau sa nu vezi. Asta-i intrebarea. Si cam atat happy funda