| Xtzf5542 a întrebat:

Stiti careva vreun program de resoftat sisteme de operare Android? :] O prietena de a mea, a bagat acel cod "Patern" de mai multe ori si nu mai merge sa il deblocheze decât cu adresa de E-Mail cu care a fost logata, pe care n-o mai stie straight face laughing. Funditã.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Transmitei prietenei tale ca e stralucita atunci laughing. Se poate resofta android-ul, ai nevoie de o versiune potrivita telefonului ei si de un program. Intrii pe Xda-Developers.com si te informezi acolo.

| Xtzf5542 explică (pentru anonim_4396):

Iar tu fratee?! laughing. Mersii frate, esti bun. Respect smug!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtzf5542):

Ma pricep la o gramada de prostii, ce sa zic laughing.

| Xtzf5542 explică (pentru anonim_4396):

laughing)) E foarte bine asa laughing! Sti cum se face un domeniu? Sa nu mai pun alta intrebare. Adica, am fisierele HTML, si cum ii fac domeniu' si le incarc pe el :]? Daca se poate :]. Sau mai pun o intrebare si tu stai pe fir pregatit pentru o funditã smug?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtzf5542):

Man, scuze dar la HTML sunt pe langa. Chiar nu am avut de a face cu asa ceva. Pune o intrebare, sa mai raspunda si altii laughing.

| Xtzf5542 explică (pentru anonim_4396):

laughing) Oke man. Mersii oricum smug. O zi buna si mersi iar pentru toate raspunsurile smug. Poate mai aud de tine laughing!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xtzf5542):

Daca pui intrebari legate de PC, configuratii, software mai mult ca sigurwinking.

| Radu_Happy_1983 a răspuns (pentru Xtzf5542):

Daca ai fisierele HTML, ai nevoie sa iei gazduire(ori gratuita ori platita) si sa cumperi domeniu. Cand cumperi gazduirea primesti un mail cu datele de FTP unde sa incarci fisierele tale!

10 răspunsuri:
| TearsOfBlood a răspuns:

Sal. Stiu eu un program cu care poti sa il resoftezi. Se numeste odin. Il poti gasi pe internet gratis. Poti sa scrii pe google "how to flash stock rom on(numele telefonului)" sau sa scrii la fel pe youtube si te ghidezi dupa ce face omul acela in videoclip.
Programul se instaleaza si resoftarea se face de pe un calculator.
Eu am resoftat cu succes un telefon Samsung galaxy y cu programul acesta.
Sper sa te fi ajutat.

| Agentu007 a răspuns:

Gasesti aici: http://www.noulmonden.com/......oftat.html Sper ca iti e de folos!

| David_Dragos_2000 a răspuns:

E simplu. happy Inchizi telefonul si sa apesi 6 pe
butonul de inchidere si in
acelasi timp pe butonul de
SONOR. (Up) apoi Dai data factory reset