| ゼロの a întrebat:

Salut stiti cum pot sa decodez un telefon samsung S5600v Blade? Ii blocat pe vodafone si nu stiu cum sa il fac sa mearga si pe cosmote sau orange. Daca se poate sa fie si pe gratis sau un tutorial explicit va rog frumos.

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

""Daca se poate sa fie si pe gratis sau un tutorial explicit ""
Sunt curios cui i se va inmuia inima sa te ajute, mai ales ca este de ultima generatie, insa poate de pasti va veni iepurasul.
Daca nu fa-ti un cadou cu jumate milion o rezolvi la ori ce centru.
Succes