| Bybanu a întrebat:

Salut, stiti cumva, cum afla (respectivii cu site-uri de seriale) serialele la NOD32?

3 răspunsuri:
| Bybanu explică:

@Alynutza: seriale stiu si eu de unde sa i-au...dar cum le afla persoanele alea? daca sunt multe metode, de ce nu spui tu una!

| unknownn a răspuns:

Multe metode... daca pui asemenea intrebari sigur nu vei stii in veci cum sa aflii serial de la vreun program(fara sa-l iei de pe net)

| leonardobz a răspuns:

Incearca Tnod E un programel care introduce in locul tau licente valide in Nod32.
Pt download
http://useful4you.blogspot.com