| daniel2forea a întrebat:

stiti cumva cum pot filma mai mult cu fraps?
merge pana ajunge la 3.95 gb, adica vre-o 2:30 minute
nu stiu cum pot sa filmez mai mult sad

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Ok...poate are setata o limita de dimensiune fiecare inregistrare sau poate nu ai Fraps full. Eu zic ca e posibil sa fie ceva din setari, verifica atent optiunile.

4 răspunsuri:
| CristiSeeker a răspuns:

Posibil sa nu ai destul spatiu pe hard. Totusi, 4GB pentru mai putin de 3 minute este foarte mult. Incearca sa miscorezi rezolutia de inregistrare. Sper ca te-am putut ajuta.

| daniel2forea explică (pentru CristiSeeker):

Zau asa am un hdd de 1tb si nu este plin nici 25%
iar videoclipurile doresc sa fie hd pentru ca le convertesc dupa big grin

| daniel2forea explică (pentru CristiSeeker):

Nu este din setari.am bagat un fraps ceva mai noi, mai exact versiunea 3.5.5 si nu imi mai limiteaza videoclipurile, multumesc oricum de raspunsuri big grin

| CristiSeeker a răspuns (pentru daniel2forea):

Cu placere. Ma bucur ca ti-ai rezolvat problemawinking.

| CristiSeeker a răspuns (pentru daniel2forea):

Ok...poate are setata o limita de dimensiune fiecare inregistrare sau poate nu ai Fraps full. Eu zic ca e posibil sa fie ceva din setari, verifica atent optiunile.