| xMax a întrebat:

Stiti cumva daca se poate afla parola de mess sau macar citi arhiva din pc-ul cuiva daca merg la el acasa?
Sau macar sa-i instalez un program cv ca sa-i salveze parola si cand merg data viitoare la ea acasa sa iau parola.
Am nevoie urgent sa citesc arhivele iubitei pe care cred ca ma inseala.
Ma puteti ajuta va rog? sad

2 răspunsuri:
| D3letrix a răspuns:

Cam greu cu programele astea.Nici nu stii ce sa iei de pe net. Unele sunt virusi big grin.Deobicei ce-i care au nevoie de asta si-l fac singuri dar e greu.

Bafta totusi.