| bebelush24 a întrebat:

Buna TPU:*! Acum cateva zile mi s-a citit arhiva de la messenger.cu un program numit babylon.cica...rugamintea mea este sa ma puteti ajuta. poate stiti voi un program de citit arhivele. fara sa am arhiva in C.sau mai stiu eu ce.nu! pur si simplu. sa pot sa citesc arhivele cuiva.
Sper sa doriti sa ma ajutati! MUltumesc anticipat!
Toate cele bune! Numai bine:*!

2 răspunsuri:
| Deny1333 a răspuns:

Poţi să citeşti arhivele cuiva doar dacă s-a vorbit de la tine de pe calculator, cu un program numit Dapyx Messenger Archive.

| ταξιδιώτης a răspuns:

Babylon este dictionar si soft pentru traduceri, cum poti citi o arhiva inexistenta?
Pentru a citi arhivele cuiva (nu stiu de ce ai face asta) trebuie sa stai la calculatorul aceluia + sa-i sti parola asta in cazul mess 11