| xMasteru16 a întrebat:

Stiti cumva daca se poate afla parola de mess sau macar citi arhiva din laptop-ul cuiva daca merg la ea acasa (are windows 7)?

Sau macar sa-i instalez un program cv ca sa-i salveze parola si cand merg data viitoare la ea acasa sa iau parola.

Am nevoie urgent sa citesc arhivele iubitei pe care cred ca ma inseala.

Ma puteti ajuta va rog?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| airflow a răspuns:

Da. sunt multe posibilitati de a vedea tot ce s a petrecut in pc ul ei, cum a mzis cineva mai sus instaleaza i un keylogger in pc cand te duci la ea! downloadeaza l de la tine de acasa si baga l pe un sticj ar fi mai bine, si dupa aia il instalezi la ea asa usor ca o pisica, sunt multe tutoriale pe net cum se procedeaza si nu e f greu!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce vrei sa faci este ilegal. Vei avea probleme. Daca ea te inseala, asta nu o va opri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceea ce vrei tu sa faci se supune codului penal. Mi-as dori din tot sufletul ca, daca faci asta, ea sa se prinda, sa le spuna parintilor si acestia sa faca exact ce trebuie facut, adica sa depuna reclamatie la politie.

| xMasteru16 explică (pentru anonim_4396):

Eu ii voi spune singur dupa ce voi citit arhivele ca sa pot avea dovada si sa nu o acuz degeaba.

| JustSolutions a răspuns:

Descarca keylogger dupa instalare acesta iti va spune cand vei mai intra pe pc toate operatiile facute de detinator (deci si tot ce a scris cu tastatura) sincer as vrea sa te lasi de urmaritul altor persoane

| xMasteru16 explică (pentru JustSolutions):

E prima data cand vreau sa incerc asta, alta alternativa nu am. trebuie sa fiu sigur de ce se intampla si sa am dovada ca sa am de ce sa o acuz.

| JustSolutions a răspuns (pentru xMasteru16):

Pruncul soarelui are dreptate ps se pare ca sunt singurul care a incercat sa te ajute

| airflow a răspuns:

Ba daca i place viata asta e, nu mai sta cu ea e o parasuta ( 'parasuta' nu e un cuvant obscen asa ca adminii de la TPU sa ma lase in pace)

| xMasteru16 explică (pentru airflow):

Frate eu nu sunt sigur dar trebuie sa ma convinng si sa vad ce se intampla, sa am o dovada ca sa o pot acuza.

| airflow a răspuns (pentru xMasteru16):

Da. sunt multe posibilitati de a vedea tot ce s a petrecut in pc ul ei, cum a mzis cineva mai sus instaleaza i un keylogger in pc cand te duci la ea! downloadeaza l de la tine de acasa si baga l pe un sticj ar fi mai bine, si dupa aia il instalezi la ea asa usor ca o pisica, sunt multe tutoriale pe net cum se procedeaza si nu e f greu!