| Anonimity a întrebat:

Salut, stiti daca pot schimba procesorul pe Acer aspire e1-571g?
Are un i3 de 2.2 dualcore, 4 bg ram, hdd 500, placa video nVIDIA gt 620m 1 gb

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Ei si? Asa-i venit din fabrica, doar nu credea-i ca i-a schimbat procesorul?
La laptop-uri NUMAI ramii si HDD-ul poti schimba si in cel mai rau caz placa de baza dar atunci mai bine iti iei altul...

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

NU, nu poti schimba!

| Anonimity explică (pentru lpavel):

Dar sunt unele modele de Acer aspire e1-571g cu i5

| lpavel a răspuns (pentru Anonimity):

Ei si? Asa-i venit din fabrica, doar nu credea-i ca i-a schimbat procesorul?
La laptop-uri NUMAI ramii si HDD-ul poti schimba si in cel mai rau caz placa de baza dar atunci mai bine iti iei altul...