| midjik87 a întrebat:

Stiti unde pot gasi si eu un program unde pot vedea programe TV ROMANESTI pe pc? mai ales GSP TV si DIGI SPORT... dar sa se vada mai frumos...pe net nu intelegi nimica din meci...doar auzi... cel putin eu am o calitate slaba la video... daca stit vreun site sau vreun program in care pot sa vad GSP si DIGI spuneti-mi cum se numeste si primiti fundita...

Răspuns Câştigător
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Acceseaza site-ul:
http://www.cool-digitv.net/

2 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

Nu prea exista ceea ce vrei tu, sau exista dar nu e gratis. Solutia ar exista, am citit pe net un articol cum ca daca ai o placa tv tuner speciala si legi echipamentrul de antena Digi tv la ea poti sa vezi toate canalele posibile chiar daca tu platesti cel mai ieftin abonament.

| danbnz a răspuns:

O placa tv tuner...bagi antena si aia e...
Mai sunt si programe romanesti emise online, dar calitatea receptiei depinde si de conexiunea la net... Daca ai o conexiune slaba...cred ce patesti...