| anonim_4396 a întrebat:

Sunt curioasa daca exista vreun program care citeste arhiva (messenger 11) unui id, fara ca acel id sa se fi conectat de pe pc-ul tau vreodata, sau sa ii sti parola.
Mai exact, stiti vreun program care poate spiona conversatiile altora? rolling on the floor

3 răspunsuri:
| DoarImpreuna a răspuns:

La ultima intrebare raspunsul e keyloger dar de citit arhivele de mess ia-ți gândul daca nu stii parola.

| dannyel86 a răspuns:

Eu am incercat Archive Reader. Nu stiu daca functioneaza pentru mess11 (pentru versiunile mai vechi da), dar nu strica sa faci un test. Doar ca trebuie indeplinita o conditie esentiala: utilizatorul id-ului sa fi salvat conversatiile in folderul unde este instalat mess-ul. Archive Reader nu e functional in conversatiile in timp real, daca acestea nu se salveaza ulterior (adica in optiunile din messenger sa fie activa setarea privind pastrarea conversatiilor purtate).

| DraudeS a răspuns:

Ii poti baga un KeyLogger in Pc, iar acela sa-ti trimita tie e-mailuri cu tot ce a fost tastat si ss-uri si click-uri si tot.