| Geo_Geo_1986 a întrebat:

Salut,sunt disperat nu pot schimba modul la cs 1.6 nVIDIA pe opengl,merge numai pe softwere, am updatat placa video si tot nu merge, am incercat si alte cs-uri si tot nu merge. am windows 7

http://postimg.org/image/kawvn2udz/ asa imi apare si mie doar ca am windows 7... dau id de mess, facebook numai sa ma ajuta-ti va rog frumos cine ma poate ajuta?

PROMIT

1 răspuns:
| skinhead99 a răspuns:

Ia driver genius professional 11 si dupa ce-l instalezi dai la update drivers. Cand iti gaseste placa video incearca s-o downloadezi cu el. Daca nu merge, downloadeaz-o singur. Selectezi driverul de placa video si undeva jos iti scrie mai multe chestii. A 2-a sau a 3-a chestie ar trebui sa fie numele driverului. Il downloadezi manual. Il instalezi si merge. Daca ai steam iti trebuie niste setari in steam pe joc. Le gasesti setarile pe forum la steam la CS1.6 Bafta