| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nehotarat rau, ce sa aleg dintre PS4 SLIM si XBOX ONE S. vreau argumente serioase in raspunsuri..multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Sugerez xbox, e târziu și mi-e lene sa scriu argumentele...

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Clorox):

Pai eu asta caut in special, nu iti ia foarte mult, te rog frumos ajuta-ma si pe minehappy

| Clorox a răspuns (pentru Alexuţ02):

Am impresia ca la PS4 plătești lunar ca sa te joci online sau ceva de gen, nu mai stiu...

| Alexuţ02 a răspuns (pentru Clorox):

Eu ma refeream pe partea de componente...care din ele e mai silentios si etc

| Clorox a răspuns (pentru Alexuţ02):

Cam tot aia e...

| EkToR a răspuns:

Eu iti sugerez xbox.
1.Din punct de vedere la grafica este superior.
2..Jocurile merg la fel de bine(diferenta de fps e cam de +5/-5)