| ValentinStingaceanu a întrebat:

Salut,
Sunt nou pe aici si as vrea sa stiu cati dintre voi detineti modelul de telefon Samsung S5560i?
Cei care il aveti imi puteti spune daca aveti feedback la atingere?(adica acea vibratie a telefonului in momentul in care este utilizat)

4 răspunsuri:
| Bertro a răspuns:

Aceea comanda o poti seta cauta la setari si o sa gasestiwinking

| ValentinStingaceanu explică:

Imi spuneti va rog unde la setari, am luat tot meniul telefonului la butonat si n-am gasit. cum se numeste mai exact aceasta functie?

| rroxxy a răspuns:

Acelasi lucru as vrea sa aflu si eu. Nici eu nu gasesc aceasta setare sad. Cei care aveti si stiti va rugam ziceti-ne si noua. Multumim :*.