| Stefan_6711 a întrebat:

Sunt organizator al unui concurs de poker si as vrea sa-mi dati un site/program cu care sa imi amestece participantii in 3 grupe. Cel care ma ajuta va primi o fundita big grin
Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| Marius_1339 a răspuns:

Salut

Uite care este sfatul meu : intri pe www.pokeronlineromania.net iti faci cont la pokerstars si activezi optiunea "Home Games". Astfel poti face cate turnee private de poker vrei si ai si aceasta optiune de a amesteca participantii.

Daca te mai pot ajuta cu ceva sa imi spui te rog :)

Marius @ www.pokeronlineromania.net