| TicTacZero a întrebat:

Voi la un concurs de info si trebuie sa creez un site sau program/aplicatie utilitara sau educationala. Dati-mi idei (preferabil de site), ce credeti ca v-ar ajuta pe voi la scoala sau in afara acesteia? Ce site, program etc. dau fundita. Mersi!

3 răspunsuri:
| Clujean25 a răspuns:

Trip planner pentru România. Un program în care să introduci punctul de plecare și destinația, și care să îți dea un traseu, care să includă și mijloacele de transport pe care să le iei, și la ce oră.

| TicTacZero explică (pentru Clujean25):

Prea greu asta, as avea nevoie de programul de munca de la o gramada de firme de transport

| Clujean25 a răspuns (pentru TicTacZero):

Alege un oraș al cărei companie de transport public are orarul autobuselor online, în pdf-uri de exemplu...