| PascuBogdan a întrebat:

Salut T.p.u! Am si eu o problema am varsat apa pe tastatura de la laptop, si nu imi mai merg tastele de la 1-8 + ca de fiecare data cand deschid laptopu ma baga in windows boot manager,garantie numai am, intrebarea este ce trebuie sa fac ca sa imi mearga tastele si cum fac sa scap de windows boot manager?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

Du-l la reparat pentru taste

2 răspunsuri:
| MiUx a răspuns:

Du-l la... REPARAT. Asta e cea mai buna solutie...

| andreea0andreea a răspuns:

Eu vazusem undeva, ca daca versi apa pe un telefon, tastatura, etc, il poti baga intr-un vas cu orez, deoarece acesta absoarbe apa, il lasi peste noapte, iar dimineata poti verifica daca functioneaza.