| RobyTaBoss a întrebat:

Buna tuturor, eu sunt Robert si astazi am sa va prezint problema mea... Nu e mult am varsat suc e pere pe tastatura de la laptop si nu imi mai mergeau multe din taste...Am desfacut fiecare tasta care nu mergea am curatat cat de bine am putut, chiar am incercat
si am deschis si laptopul m-am uitat prin interior nu parea nimic afectat.In prezent scriu cu greu de pe aceeasi tastatura. ajutandu-ma de una vizuala (digitala). Vreau totusi sa precizez ca nu imi mergeau multe taste chiar pana azi nu mergeau : Y U V C. In prezent vad ca doar tastele : S D X (am scris de pe tastatura digitala "D S X") In rest cam toate cred ca merg....nu prea stiu ce sa fac...E ceva de la windows? Nu prea stiu ce sa fac, astept sugestii va rog.Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Schimba tastatura!

| notefree a răspuns:

Asta e trebuie sa schimbi tastatura
http://laptop-direct.ro/tastatura-laptop
Poti cumpara un de aici

| TheNiGhTCoReLV a răspuns:

Nu poti face nimic, schimba-ti tastatura.

| xr0sioRx a răspuns:

Virtual keyboard scrie pe google sau dai copy paste.