| TupacShakur a întrebat:

Telefonul Vodafone Smart 2 are flash player?
nu vorbesc de youtube player ci de flash player cu care pot vedea alte videoclipuri nu doar pe youtube si continut flash online.
Funda pentru raspunsul cel bun

Răspuns Câştigător
| introduaicinumele a răspuns:

La un procesor de 800 Mhz nu cred ca suporta Flash, doar daca il rootezi ai putea pune flash player pe el (si poate nu va merge), sau mai e o varianta, e acest browser: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cloudmosa.puffin&hl=ro
Browserul Puffin are suport nativ pentru flash (se foloseste de multe ori pe iPhone care n-are suport pentru flash, dar a aparut si pe Android big grin )
Oricum, nu ma intreba cum merge, eu pe tableta am Flash player (care pe unele browsere nu functioneaza...) iar pe telefon, nu-mi trebuie, nu prea stau pe net, daca am tableta cu ecran HD, n-am mai folosit telefonul pentru net

3 răspunsuri:
| Marius0189 a răspuns:

Salut. Dețin un telefon specificat de tine, și nu suportă flash player. Însa î-i poți da fundă lui "introduaicinumele". Am instalat browser-ul respectiv, și a mers. Stimă!

| Adrian_Uriciuc_1996 a răspuns:

Teoretic orice telefon cu android are Adobe flashplayer ce poate fi descarcat din google play. Daca nu il gasesti pe google play inseamna ca nu e compatibil cu modelul tau. Poti sa gasesti flash playere si pe google. FUnda?

| Daniel_Florin_1996 a răspuns:

Da suporta flash player deoarece are andreno 200 ca gpu si acesta are suport flash si procesorul este unul chiar bun