| Username55 a întrebat:

Știe cineva cam cât ar costa o deblocare iCloud pentru Iphone 6? Cunoașteți pe cineva care poate face asta?

P.S. : știu că este ilegal sa deblochezi conturile iCloud

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Intre 50 lei!

| suntserios a răspuns (pentru Clorox):

Si pe tine te a pacalit cineva ca se pot debloca conturile de icloud?

| Nuvr a răspuns:

Nu e posibil... doar sa schimbi placa de baza a telefonului din cate am auzit si aia e vreo 100 de euro... altceva nu ai ce face

| Florin181997 a răspuns:

Este ilegal, doar daca ai furat telefonul sau daca vrei sa "spargi" respectivul cont, altfel nu este nici o problema. O deblocare costa maxim 60 de lei.

| suntserios a răspuns (pentru Florin181997):

Cine te a pacalit ca se poate debloca un icloud? si pentru 60 lei?

| Marcu_Corina_1990 a răspuns (pentru suntserios):

Nu te mai da pătrat ca habar nu ai pe ce planeta trăiești! Spargerea icludurilor este de când a apărut primul iPhone! Tu ai văzut decât telefoane din 1700 și te dai șmecher!

| suntserios a răspuns (pentru Marcu_Corina_1990):

* Tu ai văzut DOAR telefoane