| Brujoo a întrebat:

Are rost sa cumpar un telefon iphone 5s blocat icloud?
Chiar se poate debloca? Care sunt dezavantajele dupa deblocare?
Cat ma costa?

2 răspunsuri:
| MayhemChimera a răspuns:

Buna.Sa nu faci prostia pe care am facut-o eu.laughingAm cumparat tot asa un iphone 5s.Am mers cu el a service, unde au reusit sa mi-l deblocheze.Nici o problema cateva zile, pana in momentul cand a venit politia la mine la usa sa imi spuna ca eu am furat telefonul unui tip care si l-a lasat pe masa pe o terasa. Evident, le-am spus de la cine am luat telefonul si am scapat nevatamat.Mai bine cumparara unul care nu e blocat, chiar daca e mai scump. Sper ca te-am ajutathappy

| Idriceanu_Robert_1980 a răspuns:

Nu se merita.Te sfatuiesc sa iei unu in regula de pe olx.ro la un pret rezonabil