| Yohei a întrebat:

Știe cineva o aplicație foarte bună de filmat pentru telefon? În care să filmeze 60 fps? Fără mobizen sau celelalte porcarii!

7 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

Nu exista asa ceva. Daca camera vine din fabrica cu 1080p 30fps, asa ramane orice i-ai face.

| Yohei explică (pentru Frank51):

Telefonul meu rulează orice în 60 fps

| Wr3nch a răspuns (pentru Yohei):

Bossut, e o diferenta intre ce poate reda ecranul si ce face camera. Dupa cum a zis si Frank51, daca ea nu suporta nativ 60 de fps poti descarca ce vrei, pentru ca senzorul e fizic prea slab. Nu e problema de soft ci de piesa.

| Frank51 a răspuns (pentru Yohei):

Sigur ca da, telefonul tau ruleaza orice in 500 fps, la rezolutie 8k. Dar totusi ai nevoie de o aplicatie ca sa urce la 60 fps. Bhwahaha laughing Macar atat face site-ul asta, sa ma faca sa rad.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Screen Recorder-ul preinstalat in telefon.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine este daca telefonul vine deja cu o functie de genul acesta

| Andryez a răspuns:

Da, eu am o aplicaţie se numeşte "înregistrare ecran", are o iconiţă albastră, caut-o pe Magazin Play, e cea mai bună, nu apar nici reclame şi poţi schimba şi FPS-urile şi Bitrate-ul filmării, este simplă şi nu consumă nici foarte multe resurse, eu am un Samsung Galaxy A5 din 2017 şi merge perfect, mai ales pe telefoanele acestea apărute acum, sunt foarte puternice, va funcţiona excepţional