| anonim_4396 a întrebat:

Salut, tocmai ce mi-am luat un mare virus pe laptopul meu, am dat scan cu malwarebytes, hitman pro si cica sunt safe dar inca mai gasesc unele fisere suspecte, daca am keylogger si dau reset la laptop, il sterge complet?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Defineste fisiere suspecte. Si da un scan cu Combofix, e foarte bun vs virusi de gen.

| GoodTV3 a răspuns:

Daca dai reset la tot Windows ul, da se va sterge complet...Eu am patit asa si am dat resetare.S a sters.Mai bine pentru siguranta ta, da i un reset la Windows, sa fie clean dupa si gata...