| Stanace a întrebat:

Salut tocmai mi-am instalat windows 8.1 si am 2 wifi in casa unul cu parola iar celalalt fara acela fara parola merge dar cind vreau sa intru pe asta cu parola zice ca cica e limitat si nu merge am incercat sa-l pun prin fir la laptop si merge dar cind vreau sa intru prin wifi la el nu merge ma-ti putea ajuta

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Routerul fara parola, incearca sa vi cu un cablu de net din routerul cu parola, asta asta fara. Si ai grija in ce port introduci mufa de net.