| Crystysm a întrebat:

Salut tocmai mi-am reinstalat windowsul [7] dar nu merge nici un driver pentru sunet, nu inteleg dc pentru ca am cautat dupa nume dar nu merge nimic, stiti de ce?

11 răspunsuri:
| DenisIonut01 a răspuns:

Nu auzi nimic, practic sau nu iti porneste setup-ul de driver?

| Crystysm explică (pentru DenisIonut01):

Nu aud nimic dar imi portese setup-ul si se instaleaza dar dupa nimic... si nu imi merge nici un joc

| DenisIonut01 a răspuns (pentru Crystysm):

De unde ai draiverul si cum se numeste? nu ai cautat sa descarci iar driverul de la pagina lor de suport?

| untu a răspuns:

Uita-te la programul,, MICROSOFT FIX IT" Center online si vezi acolo toate problemele si gasesti solutia pentru drivere! Sau poti sa descarci si instalezi programul SLIMDRIVER sau EASY DRIVER sau DRIVER TURBO!

| JohnyMoga a răspuns:

Ai incercat program ca re iti gaseste toate driverele necesare si le si dawnloadeaza free bine inteles ca asa ceva trebuie sa cauti pentru un program care sati gaseasca driverele ce trebuie la pc si sa le si poti dawnloada fara a platesti cum is majoritatea programelor

| Crystysm explică (pentru JohnyMoga):

Imi poti da tu unul?

| JohnyMoga a răspuns (pentru Crystysm):

My friend eu am dar e secret e o arma puternica sorry

| Crystysm explică (pentru JohnyMoga):

| JohnyMoga a răspuns (pentru Crystysm):

Eu i-am dat idee ce sa faca apoi el face ce vrea mai mult decat un raspuns nu-i pot da nimanui :d

| Crystysm explică (pentru JohnyMoga):

Trist...

| JohnyMoga a răspuns (pentru Crystysm):

Yea i know laughing