| cosbosro a întrebat:

Salut TPU! Aș vrea sa îmi cumpăr aceste căști http://m.emag.ro/......DF1NBMBBM/ pentru telefon dar și pentru computer (pentru vorbitul pe skype si ascultat muzică), din câte știu nu are 2 mufe roz și verde, are una singura. Cum fac să folosesc si microfonul acestor căști fara sa rup vreun fir si sa leg un altul de el. Nu aș vrea să mai cumpăr alte căști.

2 răspunsuri:
| BogdanVelea a răspuns:

Salut!
Aceste casti nu au si microfon incorporat. Poti asculta muzica la ele sau sa le folosesti pe post de boxe cand te joci ceva si parintii sau oamenii din jurul tau nu vor sa fie deranjati. Singura solutie este sa alegi altfel de casti Genius, Hama sau de ce nu Razer.

| cosbosro explică (pentru BogdanVelea):

Aici tin sa te contrazic, daca te uiti in descrierea link-ului pe care l-am pus, in dreptul rubrici cu specificatii o sa vezi ca microfon are... dar cred ca vrei sa spui ca nu pentru computer. Eu vreau sa stiu daca pot folosi microfonul.