| DEADON a întrebat:

M-am gandit de Craciun sa-mi iau un cadou.
Am gasit o pereche de casti Sony.
Sunt la reducere.
Ele sunt compatibile cu PC meu?
Ma refer daca se pot conecta.
Link : http://www.emag.ro/......DF1NBMBBM/

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Logic că se încarcă. Doar nu schimbai bateriile la 80 de ore. laughing Ce făceai, cumpărai baterii cu sacul?

4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Normal. Au un jack standard. Merg fără probleme.

| DEADON explică (pentru Gizăz):

Si mai am o intrebare. sPUN CA au 80 de ore de functionare cu baterii. Tre sa bag baterii in ele sau incarc bateriile din casti?

| DEADON explică (pentru Gizăz):

laughing Mersi man. Asa de craciun, fac o fapta buna si iti dau Funda! Bravo! Si sa ai un craciun fericit, cu familia aproape, sanatate si noroc. Bafta!

| Gizăz a răspuns (pentru DEADON):

La fel.

| Gizăz a răspuns (pentru DEADON):

Logic că se încarcă. Doar nu schimbai bateriile la 80 de ore. laughing Ce făceai, cumpărai baterii cu sacul?