| ruben4450786 a întrebat:

acum 3 ani am creat un canal de Youtube am pus câteva videoclipuri si am pe el 68k views si nu mai stiu contul nu stiu emailul si parola o stiu garantat ma poate ajuta cine va dau linkul de la canal: https://m.youtube.com/channel/UC8djSKglhb7msJgGOk7BJUA
Va rog pot să il recupar? ajutati-ma!

7 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Contacteaza stufful/echipa de la YouTube si spune-le ce problema ai.

| romeo78 a răspuns:

Nu se deschide nimic. Link-ul nu există!

| anonim_4396 a răspuns (pentru romeo78):

Nu știi tu să-l deschizi.Dai copy pe link, dai paste și gata

| Celcestietot a răspuns (pentru romeo78):

Mie mi-a mers linkul. Numele canalului este Clash of king.

| romeo78 a răspuns (pentru Celcestietot):

Da, dar sunt jocuri! Am deschis link-ul! Dar, băiatul vorbește de videoclipuri proprii!
Nu cred că era vorba de jocuri!

| Celcestietot a răspuns (pentru romeo78):

Eu cred ca vrea sa acceseze canalul, adica sa se logheze pe acel cont practic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca să recuperezi emailul, contacteazăi pe cei de la Youtube, ar trebui să te ajute