| Eddii_Little_1997 a întrebat:

acum ceva timp am incercat sa bag android 2.3.7 pe xperia x8.
Ei bine toate si frumoase, totul mergea ca pe uns.
Si dupa ce am dat reboot la telefon, imi apare mereu Sony Ericsson pe ecran si numai porneste?
Ce-as putea sa fac?
Ma gandeam la o resoftare. daca stiti vreaun site pune-ti-l aici.

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru ca nu ai instalat cum trebuie laughing. Da-mi mesaj la pagina de facebook din profil si discutam acolo, ca e destul de intrebat.

| Dinu_Cristian_1994 a răspuns (pentru sltlp):

Frate zi si mie cum fac sa imi reporneasca telu k apare Sony Ericsson si ramane asa...

| sltlp a răspuns (pentru Dinu_Cristian_1994):

Sa nu care cumva sa raspunzi pe fb.

| sltlp a răspuns (pentru Dinu_Cristian_1994):

Ce telefon ai?