| Ѕαяωאאα a întrebat:

Am 2 intrebari.
1. Care este cea mai noua versiune de Windows Movie Maker pentru Windows XP?
2. Stiti un alt program pentru facut filme care poate face mai multe decat WMM (sa fie mai multe clipuri deodata, unul mic unul mare etc, sa le pot aranja cum vreau) care sa fie gratis?

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Ovidiu a răspuns:

Sony Vegas Pro, e foarte bun. Cauta Sony Vegas Pro 9, e penultima versiune. Eu asta il folosesc si sunt multumit de el. Poti face in diferite formate, chiar si HD.
bafta, cozmavd@yahoo.com daca ai nevoie de ajutor

1 răspuns:
| Muresan_Filip_1996 a răspuns:

1.Windows Movie Maker 2.1 din 16/09/10 e ultima versiune facuta
2.Sony Vegas Pro e foarte bun, dar incearca si Video Studio Pro X3 pe care il folosesc eu.