| alexsterea16 a întrebat:

Am 2 intrebari:
- Mi-am comandat un Samsung galaxy core prime si astept sa imi vina. Are led de notificari, pentru apeluri, mesaje, etc?

- Este posibil ca obiectivul camerei sa se desprinda de pe telefon pentru ca la forma este la fel ca al fostului meu telefon Overmax Vertis 4510(s-a desprins la el din prima zi, era prins doar in 2 picioruse si putin lipici -chinezarie)?

Răspuns Câştigător
| SuciuFlo a răspuns:

Are led, majoritatea samsungurilor au, iar camera nu se va desprinde...e firma de renume, caltiate de nota 10

| alexsterea16 explică (pentru SuciuFlo):

Acesta sigur are led?

| SuciuFlo a răspuns (pentru alexsterea16):

Sigur!

| alexsterea16 explică (pentru SuciuFlo):

Butoanele sunt iluminate?

| SuciuFlo a răspuns (pentru alexsterea16):

Da, practic are doar un buton propriuzis, cel din mijloc, celelalte doua sunt cu senzori si sunt luminoase