| dragos21351513 a întrebat:

Salut tpu.Am 3 probleme cu pc-ul.
1.Cum scap de Windows Genuine?
2. Dupa ce aprind pc-ul imi apare browserul de la net.Cum pot face sa nu imi mai apara?
3.Si cum as putea sa mearga mai repede pc-ul.Sa nu mai stau 2 min pana se conecteaa netul.

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

1. Solutia la prima problema nu ti-o spun, ca este ilegal.
2. Scoti acel browser din start-up, ca sa nu mai porneasca odata cu Windows-ul.
3. Faci o optimizare a sistemului. Descarca Tune-up Utilities http://www.tune-up.com/si curata sistemul. Poti face si o scanare full a sistemului cu un antivirus bun, gen Bitdefender, sau folosind utilitarul Combofix pentru scanarea C-ului sau Malware Anti-Malware pentru a scana tot.
Bafta!