| WhiteTheShowZ a întrebat:

Salut Tpu.Am acest wishlist: http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1426093/
Vreau sa stiu daca componentele de acolo sunt compatibile sau daca nu si ce mi-ati recomanda. Vreau sa stiu in cate FPS va merge: GTA 5, The Wicher 3, The Forest,BF4, Far Cry 4 sau Fallout 4.Va multumesc.

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iti bati joc de noi cu coolerul ala? Nu iti mai facusem eu wishlist de bun simt cumva? HDD de doar 1 TB? Mdah... deci bugetul e 7000 cu tot cu monitor?

| liviu890 a răspuns:

Eu as fi pus o sursa de o putere mai mare. O sa iti mearga jocurile enumerate de tine bine de tot. Daca eu aveam 70 de milioane nu ii dadeam pe un PC laughing Mi-as fi luat o masina! Parerea mea ar fi sa iti iei un PC cu maxim 35 de milioane (asta daca ii ai si pe aia desigur)

| anonim_4396 a răspuns (pentru liviu890):

Ce masina ti-ai lua tu de 70 de milioane?

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Un junghi, dar gasesti destule. Socrul si-a luat citamai Ford Mondeo cu 40. Si merge de dus pina la un pescuit, la ogor, etc.
On-topic, cum am promis - http://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/1426488/
Revin cu detalii dupa ce o sa comentezi tu ca nu-stiu-ce.

| liviu890 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gasesti destule! Daca vrei neaparat un exemplu : Golf 3 TDI, BMW e36 320i, ford mondeo, dacia logan, skoda fabia! Gasesti destule, ce e drept mai vechi, dar iti faci treaba cu ele daca vrei sa mergi pe distante scurte

| anonim_4396 a răspuns (pentru liviu890):

Din cauza la mentaltiatea asta majoritatea au masini din anii 80 90. Am vazut totusi acum o luna parca, ca astia de la Rabla vor face un nou program sa ii ajute pe multi sa mai scape de masinile vechi.

| rgx a răspuns:

Esti vai de capul tau mai baiete, pana iti vei lua tu un pc iti va creste par in podul palmei.Esti un plod frustrat care te hranesti numai cu vise! postezi numai mizerii de wishlist-uri cu pc-ul care nu ti-l vei cumpara niciodata.De mai bine de o luna tot postezi de pc-ul tau, ba pe pc garage comunity ba pe aici etc. ti-as mai spune vreo doua dar ma abtin.