| ApkBR a întrebat:

Am achizitionat de curand o placa de retea TP-link TF-3200, si habar nu am sa o instalez.Stiu doar ca trebuie sa intru in Computer management - Device manager - network adapters si de aici ma incurc.Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| dardaxy6 a răspuns:

Ca sa iti fie cel mai usor instalezi din nou windowsul si ti-o recunoaste din prima.dar cel mai indicat sa vb cu astia de la net.trebuie sa-ti configureze netul pe ea.tu ai netul configurat pe placa de retea aia veche.va trebui sa iti mute ce am scris mai sus.nu te mai chinui i suni si ai rezolvat problema.dar cred ca trebuie sa vina la tine acasa.