| DaNnY1221 a întrebat:

am achizitionat de curand un V-MAX Alloy Helicopter 3.5CH.Si am 2 probleme. Acum intrebare 1 este ca atunci cand incerc sa il decolez(el fiind incarcat full) se ridica la cel putin 50 cm si se prabuseste.E ca si cum acumulatorul sar descarca imediat. Ce ar trebui sa ii fac?
Iar intrebarea 2 este ca daca il bag in priza la incarcat becul incarcatorului ramane aprin 2 min si se stinge dar tot se incarca dar mai greu. Ce ar trebui sa fac?
Va rog sa nu vad rasp de genul : "Du-te cu el de unde l-ai cumparat"

1 răspuns:
| alexxp26 a răspuns:

Probabil rotitele de la el sunt tocite. Am si eu problema asta. De ace nu se ridica. Sunt portiuni din ele in care nu mai sunt dinti si de acea cade.