| LaGGeR1990 a întrebat:

am achizitionat un Samsung Galaxy Tab 2 7.0 si merge foarte bine dar cand fac poza nu are blitz, am umblat si pe la setari dar n-am gasit nimic de blitz. Am auzit pe cineva ca cica ar trebui un fisier ca sa mearga blitzul. Spuneti-mi va rog, cum setez sa mearga blitzul.
P.S. : Nu am scapat tablet nu i-am facut nimic de cand am cumparat-o am facut niste poze si am vazut ca nu merge blitzul.

Primul raspuns primeste FUNDA!
Multumesc!

4 răspunsuri:
| KinekT a răspuns:

Acest model de tableta nu are blitz.Ca sa verifici daca ai blitz uitate langa camera trebuie sa fie un led alb
https://www.google.ro/......ps?/search
Din cate vad pe internet tableta ta nu beneficiaza de blitz

| iDangerous a răspuns:

Sincer eu nu văd ca tableta asta să aibă blitz. Ar trebuii să fie separat de camera foto, ceea ce în pozele de pe net nu văd. Nu este obligatoriu să aibă blitz şi normal că nu găseşti nimic în setări dacă nu îl are.

| andreiGT a răspuns:

Acest model de tableta nu are blitz.Ca sa verifici daca ai blitz uitate langa camera trebuie sa fie un led albastru

| Miciuha a răspuns:

Cu parere de rau asa tableta n-are blitz din fabrica eu am tot acelasi model de tableta si poti sa-ti spun sigur ca n-are blitz