| samsunggalaxysll a întrebat:

Am si eu un Samsung galaxy s2 si nu-mi merge netul pe el am umblat in setari le-am facut in toate modele si la un moment dat imi zice aplicatia gprs nu a fost instalata cum pot sa-l fac sai mearga netul si aplicatiile cred ca nu are soft sau ca e replica dar si dacar fi replica ar trebui macar netul sa mearga

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| radu75 a răspuns:

Spune mi cu cat l ai cumparat ca sa ti zic daca e fake(replica)

| samsunggalaxysll explică (pentru radu75):

Baga id meu
ionut_onutu eu am facut schimb cu un baiat care l-a luat din piata si nu-i merge netu s-a dus cu el la Vodafone si iau spus ca n-are soft

| radu75 a răspuns:

Atunci e o replica...

| samsunggalaxysll explică:

Man ia id meu ionut_onutu sa-mi zici despre el e la fel ca in video