| HeLps a întrebat:

Am Achizitonat acum o saptamana tableta e-boda essentiale a200 si ieri am gasit-o pe jos... si cu displayul spart.

Credeti ca mi`o repara daca am garantie? Daca da Cat credeti ca m-ar costa?

Nu este tot ecranul in lungime are cam 5-6 cm si in latime 3-4 cm

Dau fundawinking

Multumesc! :*

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Hehehe, tu ai citit macar termenii garantiei? De reparat ti-o repara, dar o sa te coste... cit te-o costa, garantia nu acopera accidentele.

| alextotal a răspuns:

Salut. Si eu am eboda dar modelul x80 si scrie si pe cutie ca trimiti la ei si ti-o aduc acasa ca noua in sapte zile. Bafta

| HeLps explică (pentru alextotal):

Dar nu platesc nimic? adica mi se pare ciudat eu sa ii sparg displayul si sa nu dau nimic.