| kopendowN a întrebat:

am auzit ca este eMAG in iasi.
Imi puteti spune mai exact pe unde este? mersi!

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Daca precizai de la inceput ca dai Funda poate iti raspundeam... dar hai ca totusi fac un efort :P

Showroom Iasi

Strada Niciman 2, Complex Axa Niciman ( langa magazinul Lidl), Iasi
Luni - Vineri: 10.00 - 20.00; Sambata: 10.00 - 18.00;
Telefon: 021 200.52.00; 0744.70.00.00

Birou de credite BRD
Luni - Vineri: 10:00 - 17:00; Sambata: 10:00 - 15:00

Puteti ajunge la Showroom Iasi folosind urmatoarele mijloace de transport:
Autobuz - Liniile 19 si 30, statia Bariera Tigarete; linia 43, statia Petru Poni
Microbuz - Liniile 20 si 46, statia Petru Poni

Vezi ca jos ai si harta http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=005&id=22

5 răspunsuri:
| claudiucop a răspuns:

Pe la moara de foc

| kopendowN explică:

Au uitat sa precizez ca dau funda!

| Esperança a răspuns (pentru kopendowN):

Daca precizai de la inceput ca dai Funda poate iti raspundeam... dar hai ca totusi fac un efort :P

Showroom Iasi

Strada Niciman 2, Complex Axa Niciman ( langa magazinul Lidl), Iasi
Luni - Vineri: 10.00 - 20.00; Sambata: 10.00 - 18.00;
Telefon: 021 200.52.00; 0744.70.00.00

Birou de credite BRD
Luni - Vineri: 10:00 - 17:00; Sambata: 10:00 - 15:00

Puteti ajunge la Showroom Iasi folosind urmatoarele mijloace de transport:
Autobuz - Liniile 19 si 30, statia Bariera Tigarete; linia 43, statia Petru Poni
Microbuz - Liniile 20 si 46, statia Petru Poni

Vezi ca jos ai si harta http://info.emag.ro/index.php?action=article&cat_id=005&id=22

| kopendowN explică:

Blis@ funda. mz de raspuns

| Esperança a răspuns (pentru kopendowN):

Mai glumesc si euhee hee daca pot sa ajut, ajut daca nu nu. Nu raspund pentru funda...mi se par chiar penibili oamenii care zic"Funda" unii mai spun "daca te-am ajutat" laughing) Eu ma bucur ca te-am ajutat si esti primul la care zic merci pentru fundahee hee