| LoLMon a întrebat:

Am bagat o mufa de la subufar in tableta si cand am scoso mia ramas o parte din ea in tableta.Nu pare rupta, ce sa fac

4 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai o pensetă de precizie o poți scoate ușor. Dacă nu ai așa ceva ai nevoie de un service autorizat ca să-ți rezolve problema.Succes

| Gizăz a răspuns:

Arunci tableta pe geam, Jeez! Te chinui s-o scoţi ce dracu' să faci.

| OmulSiXPacksSs a răspuns:

Pai desfaci capacul de la tableta, stiu ca tabletele nu au capac la spate dar te chinui sa il desfaci astfel iti va fi mai usor sa scoti acea bucata happy

| facebook1029 a răspuns:

Chemi pe cineva meserias sa o scoata.
Parerea mea.