| anonim_4396 a întrebat:

am cumparat de o luna un laptop Asus x54h,azi am observat ca se aude un zgomot la acumulatorul de la incarcator cand am laptopul la incarcat. Zgomotul este ceva asemanator cu o flama, cand bagi stecheru in priza si face flame...din ce cauza ar putea fi? nu este incarcatorul bun?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Acumulatorul acela este un transformator.Ai un scurt-circuit la incarcator.Mergi cu el de unde l-ai cumparat.Este in garantie.

1 răspuns:
| cristinel98 a răspuns:

Salut:Am si eu problema asta, dar nu este grav este doar: Acel zgomot se aude numai pe perioada incarcarii acumulatorului sau permanent, atat timp cat
laptopul este alimentat de la retea