| NeverTheLess a întrebat:

Am si eu o problema cu microfonul de la laptop. E microfon incorporat ( de'abia am cumparat laptopul ). Prima data cand am vorbit cu cineva se auzea perfect. Acum insa mi s-a spus ca pe fundal se aude un fel de zgomot (nu foarte puternic). asemanator cu cel de la metrou. Intrebarea mea este cum as putea sa rezolv zgomotul acela? Chiar nu pot sa imi dau seama de la ce se aude si de stricat. ma gandesc ca nu avea cum sa se strice deja. l-am folosit doar de 2-3 ori.
Multumesc.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Zgomotul se aude din retea! Microfonul tau nu are nimic! Fa-i si o proba pe Skype - merge mai bine softul decat pe messenger.

| NeverTheLess explică:

Pe Skype am vorbit cu el si acolo se auzea zgomotul ala.