| Windows95 a întrebat:

Am cumpărat o boxă portabilă Myria MY9062 și de când am ajuns acasă să o testez nu merge, e pusă la încărcat dar mă așteptam că dacă o las puțin la încărcat și o scot va merge, știți cumva dacă trebuie încărcată complet înainte de a funcționa?

Răspuns Câştigător
| Думитреску_Джордж_1994 a răspuns:

Am avut si eu o problema cu aceasti boxa, da-i retur direct si nu mai lua de la myria, cablul de la alimentare e foarte intins inauntru si cand o zdruncini din greseala se rupe.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Pe link gasesti toate informatiile necesare, inclusiv manualul oficial.
http://myria.ro/......astru.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai citit instrucțiunile?

| Windows95 explică (pentru anonim_4396):

Cred că l-am citit de vreo 5 ori cu foarte mare atenție, nu specifică clar dacă boxa trebuie încărcată complet înainte de folosire sau nu, doar când boxa atenționează că rămâne fără baterie.

| antoniaidk a răspuns:

Trebuie incarcata complet.stii sa o deschizi? tii apasat pe butonul ala cu on/off