| BogdanFnky a întrebat:

Am cumparat recent de la Flanco un laptop Asus de 35 milioane, cu 4GB RAM, Intel DUal Core I7. Il pot lasa la incarcat in timp ce are bateria introdusa in laptop? Ma pot juca in timp ce bateria este in laptop si la incarcat? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Flanco a răspuns:

Salut! Te poti juca in timp ce bateria se incarca, si tine cont de faptul ca jocurile sunt mari consumatoare de energie.
Daca vrei sa te bucuri de o mobilitate mai mare iti recomandam sa il lasi la incarcat fara sa lucrezi pe el. Asa se va incarca mai repede si il poti folosi mai mult timp. Optiunea finala este a ta. Daca mai ai intrebari te asteptam in magazinele noastre sau ne poti contacta la serviciul de relatii clienti, la 021.20.38.105.Iti multumim!

3 răspunsuri:
| dfcsb97 a răspuns:

Da normal

| ღAღdღaღ a răspuns:

Da,bineinteles ca-l poti lasa la incarcat cu bateria.Eu am Fujitsu si nu prea am intrat pe el in ultimul timp si il am la incarcat din decembrie, zaulaughingca stiu ca m`am jucat in noaptea de revelion pe el, nu se intampla nimichappy

| pufoasa a răspuns:

Dap poti sa te joci in acelasi timptongue eu am notebook si fac la feltongue