| Mihăiţă_Prună_1999 a întrebat:

am cumparat si eu un iphone 4 si imi apare sa ma conectez la itunes ma conectez la pc ba contul itunes si apoi imi spune ca cardul sim nu este activat si de aici nu mai stiu ce sa ii fac.Stiti sa imi spuneti si mie cum pot sa il repar? am ISO 7.0.3 la el

Răspuns Câştigător
| RareşTPUro a răspuns:

Acest baiat are aceeasi problema. http://www.iphoneforum.ro/......in-itunes/ poate o sa rezolvi ceva daca citesti, si iti faci cont sa le pui in sectiunea aia un comment sa te rezolve si pe tine.