| Daniel235 a întrebat:

Am cumparat un mouse de la eMAG si am garantie la el vreo 2 ani. Si vreau sa ii sun pe cei de la eMAG sa il ia sa mi-l repare ca s-a defectat click-ul drept cand il apas trebuie sa il apas cu forta ca sa aiba un efect pe calculator, vreau sa va intreb daca am dat 20 de lei pe mouse eu am platit si transportul daca vin sa mi-l ia sa il duca in garantie, trebuie sa le platesc transportul?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La 20 de lei este un jaf de mouse.Ti-ai luat teapa.

| SilviaDulcik a răspuns:

E complicat sa il trimiti in garantie. Nu vine nimeni la tine acasa sa il ridice, trebuie sa te duci tu la courierul care este in parteneriat cu eMAG.
Dar oricum, la un mouse de 20 lei, chiar crezi ca merita efortul?

| Malexcao_Alexcao_1982 a răspuns:

Dacă scrie că are transport gratuit, atunci nu costă