| Antonies a întrebat:

Am cumparat un pc, si nu mi-a dat un cd la el cu windowsul si cu drivere, e windows licentiat. Mă rog. Cum spuneam nu mi-a dat nici un cd la el. Am trimis un email, si mi-a trimis niste drivere sa descarc. Alea sunt driverele producatorului cum zic altii?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Asta numai tu stii ce ti-au dat aia acolo, oricum driverele le gasesti pe site-ul producatorului fiecarei componente

| BJK1903 a răspuns:

Salut,deci in ziua de azi toate pc-urile si laptop-urile nu mai au CD cu driverele. Daca ti-ai cumparat pc de la Toshiba sa zicem, intrii pe site-ul oficial a lui Toshiba si cauti drivele, scrii numele calculatorului si ce iti mai cere acolo. Sper ca te-am ajutat, funda?