| BlueScreen a întrebat:

Cum imi instalez si eu driverele alea?! am windows xp; drivere Intel 82801 244e

4 răspunsuri:
| alin334 a răspuns:

Le cauti pe net le downlandezi si le instalezibig grin

| BlueScreen explică (pentru alin334):

Da-mi si mie un site de unde sa downloandez ca nu gasesc nimic!

| Andrei7520152 a răspuns:

Exista drivere pentru sunet, pentru placa video, pentru placa de retea etc. anumite drivere sunt instalate automat de programul de instalare windows. altele le instalezi manual de pe cd-uri care le primesti cand cumperi un calculator. daca nu le ai, asta e viata trebuie sa le cauti pe net

| BlueScreen explică (pentru Andrei7520152):

Nu gasesc nimic pe net.