| Cristian_Chirită_1999 a întrebat:

am cumparat un Router ZTE ZXHN H298N de la RDS & RCS si la configurare cand dau la Network, imi introduc datele de conectare la Internet furnizate de RDS si pur si simplu imi pune parola deffault din 5 cifre si degeaba incerc de mai multe ori sa dau 'modyfy' sau il las 5-10 minute dar tot nimic... orice idee ajuta, sa va faceti o idee : http://i.imgur.com/Hp6gbyJ.png

1 răspuns:
| Intruder19 a răspuns:

Dezactiveaza pluginul de lastpass, poate el nu te lasa sa pui parola.