| GiGiMan a întrebat:

am doua intrebari:1)Am retea wi-fi in casa. daca vreau sa ma conectez la xbox live platesc ceva in plus?
2)Cand incerc sa ma conectez la xbox live imi zice ca trebuie facut un update se intampla ceva daca fac updateul respectiv?

Răspuns Câştigător
| katherine585 a răspuns:

Nu se intampla nimic, doar ca se imbunatateste sistemul.
Daca ai parola la Wi-fi, atunci da e gratis. Sau doar daca ai retea libera.

| GiGiMan explică (pentru katherine585):

Pai da ca reteaua este a noastra...deci am parolahappy merci mult

| katherine585 a răspuns (pentru GiGiMan):

Cu placere, ma bucur ca am putut ajuta.

| GiGiMan explică (pentru katherine585):

Dar se poate...nu stiu cum sa ma exprim.....sa scot updateul? scuze pentru exprimarebig grin

| katherine585 a răspuns (pentru GiGiMan):

Doar revenire la setarile din fabrica, altceva nu stiu.

| GiGiMan explică (pentru katherine585):

Pai da la asta ma refeream cum revin la setarile din fabrica?big grin

6 răspunsuri:
| misuh2710 a răspuns:

Stai calm. Si intra happy